MEDININKŲ KELIAIS

Balandžio 25 d. tęsdami projektą „Medininkų keliais“, Zujūnų gimnazijos 8 ir I-G klasių mokiniai su geografijos mokytoja Irena Bortkevič ir psichologe Ala Gruževska aplankė Medininkus ir šio miestelio apylinkes. Pirmiausia mokiniai uždegė žvakes prie Medininkų memorialo, skirto žuvusiems muitininkams, vėliau Medininkų pilyje turėjo edukacinį užsiėmimą „Pinigų istorija“. Užsiėmimo metu jie klausėsi paskaitos, po to iš modelino lipdė įvairių Lietuvos istorinių laikotarpių monetas. Po užsiėmimo aplankė pilį, apžiūrėjo joje esančias ekspozicijas. Ekskursijos pabaigoje mokiniai aplankė aukščiausius Lietuvos kalnus: Aukštojos ir Juozapinės. Išvyka mokiniams buvo labai naudinga ir paliko neišdildomą ispūdį.

Updated: 2018 gegužės 8 — 23:06