IŠVYKA Į TECHNIKOS IR ENERGETIKOS MUZIEJŲ

Balandžio 26 dieną pradinių klasių mokiniai apsilankė Technikos ir Energetikos muziejuje. Ekskursijos vadovas papasakojo mokiniams, kada Vilniuje buvo pastatyta pirmoji elektrinė, kaip ji veikė ir net parodė, kaip atrodo didžiulio katilo vidus. Dar mokiniai susipažino su spausdinimo mašina ir galėjo savarankiškai iš spaudmenų sudėti žodžių junginius. Apsilankymo metu muziejuje veikė paroda apie saugumą virtualioje erdvėje. Ta proga mokiniai turėjo galimybę sužinoti, kas gali grėsti, kai prisijungiama prie wi-fi arba siunčiamos nuotraukos. Įdomiausia vaikams buvo toje muziejaus salėje, kur galima išbandyti, kaip fizikos dėsniai veikia praktikoje. Kokie?   Su jais mokiniai susipažins vyresnėse klasėse.

Updated: 2018 gegužės 6 — 18:53