EKSKURSIJA Į LRT ISTORIJOS MUZIEJŲ

Balandžio 23 d. 7 klasės mokiniai kartu su fizikos mokytoja lankėsi Lietuvos Nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejuje, kur įvyko netradicinė fizikos pamoka“ Radijas ir televizija vakar ir rytoj“.

Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti pirmoje televizijos studijoje, kurioje dabar yra filmuojama populiari programa vaikams „Gustavo enciklopedija“. Didelį įspūdį paliko studija, kurioje buvo filmuojama Eurovizijos atranka ir programos „Auksinis protas“, „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”, „Dainų dainelė” ir kitos. Mokiniai apsilankė radijo įrašų studijoje „LRT Opus Ore”. Techniniu požiūriu mokiniams labiausiai patiko studija, kurioje įrašomos laidos „Labas rytas, Lietuva” ir „Laba diena, Lietuva”, kur veikė kamera-robotas ir LED ekranai.

Netradicinės pamokos metu mokiniai mokėsi greičiau, suprato daugiau ir ilgiau išlaikė atmintyje tai, ko išmoko.

Updated: 2018 balandžio 30 — 14:38