TARPTAUTINIS DAILĖS KONKURSAS „SERCEM ZAWSZE PRZY POLSCE“

Lapkričio mėnesį Zujūnų vidurinės mokyklos mokiniai Kamil Jurkoit, Evelina Maksimovič, Dorota Zagorska ir Jolanta Skočikaitė dalyvavo tarptautiniame dailės konkurse „Sercem zawsze przy Polsce“. Konkursas buvo skirtas Lenkijos Nepriklausomybei paminėti. Lapkričio mėn. dailės mokytoja metodininkė Jelena Gurskaja išsiuntė mokinių kūrybinius darbus į Gdansko miestą Traugutt sąjungos organizuojamam tarptautiniam dailės konkursui „Sercem zawsze przy Polsce“. Gruodžio 12 dieną mokyklą pasiekė žinia, kad du mūsų mokyklos mokiniai laimėjo III vietą – Evelina Maksimovič ir Jolanta Skočikaitė. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, o mokykla gavo padėkos raštą. III vietos laureatai gavo Kalėdinių maišelių su staigmenomis.

Updated: 2017 sausio 5 — 23:16