ŠVENTĖ, SKIRTA ŠVENTAJAM MIKALOJUI IŠ MIROS MIESTO

Šventė, skirta Šventajam Mikalojui iš Miros miesto, buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Per šią šventę vaikai ypatingai laukia dovanų iš Kalėdų Senio pakabintoje kojinėje.

Tą dieną 1-4 klasės mokiniai, priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių vaikai turėjo daug pramogų. Pas mus atvyko Perkusijos studija „Afrikietiški būgnai“, kuriai vadovauja ponas Gediminas. Groti „djembe“ būgnais gali kiekvienas. Vienas žmogus gali perprasti grojimo būgnais subtilybes labai greitai, o kitas, kad išmoktų groti, turi įdėti daugiau pastangų. Bet kiekvienas turi galimybę pabandyti sukurti savo individualią muziką.

Zujūnų skyriaus Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro administratorė Rima Dubicka kartu su Kalėdų Seneliu vaišino vaikus saldainiais.

Updated: 2016 gruodžio 8 — 12:39