PASITINKAME TIKRĄJĮ PAVASARĮ

Nuo 1971 metų minima Pasaulinė Žemės diena. Tai – astronominis pavasaris. Mokykloje kasmet minime šią svarbią visai žmonijai data.

Veiklos po atviru dangumi gali būti puiki vieta kūrybai, todėl kovo 17d. 1- 4 klasių mokiniai noriai panaudoja gamtos išteklius komponuoti savo darbams ant žemės. Mokiniai sukūrė daug įdomių darbų. Visus lydėjo gera nuotaika, dalyviai šypsojosi vienas kitam, nepaisant to, kad saulė pagailėjo savo spindulių.

Taip pat šią dieną vyko integruota biologijos-chemijos pamoka 10 klasėje „Šiltnamio efekto poveikis gamtai“, kurią organizavo ir pravedė A.Franckevič ir J.Borovik. Mokiniai įvardino aplinkosaugines problemas, atliko tiriamuosius darbus, kurių metu tyrinėjo fotosintezės procesą panaudodami pupeles ir sausąledą, kuris padeda demonstruoti šiltnamio dujas. Mokiniai priminė ekologines problemas, būsimą grėsmę, kurią sukeliame mes, žmonės, kvietė būti atidesniais mūsų Žemei.

Žemės diena – puiki proga prisiminti visiems, kad privalome gyventi santarvėje su gamta, išsaugoti ją ateinančioms kartoms.

Updated: 2016 balandžio 18 — 15:49