MOKINIAI SPEKTAKLYJE!

Teatraskovo11 16Kovo 10 dieną Vilniaus r. Zujūnų vid. mokyklos 11-12 kl. mokiniai su auklėtoja Jelena Gurskaja ir lietuvių k. mokytoja Tatjana Šilobritiene vyko į Valstybinį jaunimo teatrą žiūrėti spektaklio „Širdis Vilniuje“ (rež. J.Vaitkus ir A. Vidžiūnas). Tai buvo puiki proga pasikartoti XX amžiaus istoriją, būtent Vilniaus miesto istorija, sužinoti daug svarbių istorinių detalių, giliau susipažinti su tokiomis asmenybėmis kaip J.Pilsudskis, F.Dzeržinskis, B.Sruoga, Č.Milošas, J.Giedraitis. Mokiniams tai taip pat buvo gera proga pasiruošti istorijos ir lietuvių k. egzaminams. Spektaklyje atsiskleidžia žiaurių diktatorių, revoliucionierių charakteriai, jų diskutuotinas patriotizmas. Mokiniai ir mokytojos liko patenkinti spektakliu ir noriai eitų dar kartą į kokį nors teatrą.

Updated: 2016 kovo 22 — 23:58