RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FIZIKOS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „FIZIKOS BANDYMAI APLINK MUS – 2018“

Zujūnų gimnazijos II G klasės mokiniai Karolis Kovaliovas ir Ernest Volodko dalyvavo Respublikiniame mokinių fizikos kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus – 2018“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimus ir įgūdžius, suprasti gamtos mokslus atliekant bandymus bei eksperimentus.
Mokiniai sukūrė edukacinį filmą „Šešėlis. Aukščio nustatymas pagal šešėlį“. Jame vaizduojama, kaip galima, pritaikius tam tikrą proporciją, pamatuoti objekto aukštį žinant jo šešėlio ilgį. Šiais metais minimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, todėl mokiniai matavimams pasirinko svarbius istorinius objektus: karaliaus Mindaugo paminklą, LDK kunigaikščio Gedimino paminklą ir Vilniaus katedros varpinę ir pagal jų šešėlių ilgius apytiksliai pamatavo jų aukščius.
Filmą galima rasti pagal šią nuorodą:

Dėkojame Karoliui Kovaliovui ir Ernestui Volodko už dalyvavimą konkurse.
Lauksime konkurso rezultatų.

Updated: 2018 gegužės 14 — 14:28