INTERNETO SAVAITĖ 2017

Kovo 27 – balandžio 2 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse vyko renginiai, skirti internetui „Interneto savaitė 2017“. Mūsų gimnazija kartu su centrine Zujūnų seniūnijos biblioteka taip pat organizavo keletą renginių, skirtų šiai savaitei. Bibliotekoje buvo surengta knygų paroda „Draugystė ir saugus internetas“, kurią aplankė ne tik mūsų mokiniai, bet ir Zujūnų gyventojai.
Kovo 30 dieną IT mokytoja Alina Bogdanovič 7-8 klasėse pravedė pamoką apie teigiamas ir neigiamas interneto savybes. Pamokoje dalyvavo gimnazijos direktorius Marek Pščolovski bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Bortkevič. Mokiniai daugiau sužinojo apie interneto atsiradimą ir vystymąsi. Mokytoja pabrėžė, kad dabar internetas tampa daugiau pramoga, nors daugeliui tai vis dar darbo priemonė. Norėdami turėti saugų internetą, naudotojai turi saugotis pavojų, sklindančių iš tinklo. Mokiniai diskutavo apie teigiamas ir neigiamas interneto savybes įvairiose veiklos srityse, pradedant ekonominiu aspektu ir baigiant pramogomis bei bendravimu.

Updated: 2017 gegužės 3 — 11:31