LINKSMI MŪSŲ MOKINIŲ NUOTYKIAI LATVIJOJE

Paskutinį savaitgalį prieš rudens atostogas praleidome Latvijoje. Mūsų mokiniai aplankė šalies sostinę – Rygą, bei kryžiuočių laikus menančią Bauskės pilį, kuri, pasak vaikų, labai primena Gedimino pilies piešinius vadovėlyje. Džiaugsmingi dėl įdomių, naujų potyrių vietoje eilinės pamokos suole, vaikai praleido laiką zoologijos sode: žavėjosi šokančiu lokiu, juokėsi iš beždžionių kvailysčių, o terariumuose ramiais veidas apžiūrinėjo pavojingus gyvūnus. Rygos senamiestyje taip pat radome įdomios veiklos, beieškant gyvūnų, o tiksliau, jų skulptūrų, pėdsakų. Tarp jų – asilo, gaidžių bei katinų. Vaikai pažino daugybę įdomių faktų apie miesto įkūrimą bei istoriją, o taip pat surinko krūvas legendų, kurias vėliau pasakos tėveliams bei draugams. Pavargę po visadieninės ekskursijos, tačiau su šypsena veiduose grįžome naktį namo ir tik mažas liūdesėlis bei kitos ekskursijos laukimas neleido mums užmigti.

Updated: 2016 spalio 30 — 21:41