UŽSIENIO KALBŲ SAVAITĖ

‘With languages you are at home anywhere.
Edward De Waal

„Su kalbomis namie esi visur.”
Edward De Waal

Šiuolaikiniame pasaulyje negalima apsieiti be užsienio kalbų. Jaunimas noriai mokosi jų, dalyvauja įvairiuose konkursuose.
Balandžio 25-29 d. Zujūnų vidurinėje mokykloje vyko Užsienio Kalbų Savaitė, kurios metu įvairių klasių mokiniai dalyvavo projektuose, konkursuose, rengė parodas. Lietuvių kalbos mokytoja T. Šilobritienė ir B. Molis pravedė integruotą anglų-lietuvių k. Pamoką „RobinsonCrusoe“ 11 klasėje. O balandžio 28 d. Anglų kalbos mokytojos B. Molis ir I. Ciunaitienės organizavo talentų konkursą „Talent show. We sing, act and play in English.“
Pas mus atvyko svečių iš kaimyninių mokyklų Avižieniuose, Maišiagaloje, Sudervėje ir Dukštose. Iš pradžių kiekvienos mokyklos atstovai pristatė „namų darbus“. Visi pasirodymai buvo originalūs ir įdomūs. Toliau komandos dalyvavo įvairiuose konkursuose, kur parodė anglų kalbos žinias, meniškus gabumus, bei kūrybišką mąstymą.  Finale komandos gavo po įdomią užduotį – atlikti muzikinę kompoziciją.
Talentų konkurso laimėtojais tapo komandos iš Avižienių ir Maišiagalos. Dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei Zujūnų vidurinės mokyklos direktoriaus Mareko Pščolovskio padėkos žodžiais. Po konkurso svečiai buvo pakviesti puodelio arbatos.

Updated: 2016 gegužės 26 — 16:10