SUSITIKIMAS PO … 15 METŲ

Vasario 26 dieną mokykloje susitiko I-os laidos abiturientai. Svečius pasitiko mokyklos direktorius Marek Pščolovski, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Bortkevič, pirmoji mokytoja Irena Bortkevič ir auklėtoja Danuta Krecul.

Buvę mokiniai su įdomumu apžiūrinėjo savo mokyklą, o skambutis pakvietė į klasę ir susodino, kaip ir seniau, į suolus.

Direktorius supažindino su mokyklos pasiekimais ir pasikeitimais per pastaruosius kelerius metus. Mokytojos pakvietė auklėtinius į klasės valandėlę ir paprašė atlikti namų darbus. Kiekvienas pasakojo, ką nuveikė per penkiolika metų, ko pasiekė.

Toliau visi žiūrėjo filmą apie mokykloje praleistus metus. Prisiminimams nebuvo galo.

Gera nuotaika, šypsenos veiduose, neišdildomi įspūdžiai dar ilgai neišblės, kaip liks atmintyje akimirkos iš gerų mokyklinių laikų.

Irena Bortkevič

Updated: 2016 kovo 2 — 23:08