Išvyka į Anykščius

Saulėtą birželio 16 rytą 6 ir 8 klasės mokiniai išsiruošė į edukacinę-pramoginę išvyką Anykščiuose.

Pirmiausiai aplankėme XIII–XV a. Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio istorinį kompleksą – vieną didžiausių gynybinių įtvirtinimų Rytų Lietuvoje. Čia susipažinome su archeologų rastais radiniais, senovės pilies gyventojų gyvenimo būdu bei kultūra, pilių apgulties technika ir karyba.

Vaikai šaudė iš lanko, mėtė akstį, matavosi kario šarvus, galėjo paliesti ir išbandyti kiekvieną dominantį eksponatą.

Po trumpos pietų pertraukos keliavome į Safari parką, keliais džipais apvažiavome didžiulę parko teritoriją, kurioje laisvai vaikšto kupranugariai, zebrai, danieliai, muflonai ir kiti laukiniai žverys. Mokiniai galėjo iš rankų maitinti gyvūnus saldžiomis morkytėmis.

Išvyką užbaigėme smagia pramoga batutų ir Ninja pramogų parke. Nuostabios emocijos ir pati šauniausia išvyka – taip mokiniai įvertino šią dieną.

Updated: 2022 lapkričio 2 — 18:53