ŠVIETIMAS IR PRAMOGOS

Ankstyvą spalio 14-osios rytą geriausiai besimokantys mokiniai išvyko į edukacinę išvyką į buvusius Tuskulėnų dvaro rūmus, kur dabar yra įsikūręs žuvusiųjų memorialas ir 1944–1947 m. tų, kurie buvo nubausti KGB mirties bausme palaidojimo vieta.

Su susidomėjimu ir susikaupimu jie dalyvavo edukacinėje veikloje ir lankėsi koplyčioje-kolumbariume, skirtame įamžinti žmones, kurie buvo nužudyti sovietų okupacijos metais, jau po karo. Ši vieta, menanti tragiškus pokario laikotarpio įvykius, visiems paliko didelį įspūdį.
Pasibaigus edukacinei daliai, mokiniai ir jų mokytojai išvyko į Vilniaus iliuzijų muziejų, kur turėjo galimybę linksmintis ir ilsėtis. Tai nepaprastas muziejus: apversti kambariai, iliuzijos, susijusios su dydžių suvokimu ir LED šviesos šou.
Laikas prabėgo greitai ir turiningai. Visi grįžo patenkinti ir turtingesni nauja informacija.
Dėkojame organizatoriams.

Updated: 2021 lapkričio 7 — 16:04