KELIAUJAM Į ANYKŠČIUS

Spalio 8 dieną 5-8 klasių mokiniai keliavo po Anykščių kraštą.

Ši edukacinė išvyka buvo dovana mokiniams, kurie praeitais mokslo metais mokėsi nuotoliniu būdu ir buvo pažangiausi. Niūronių kaime, Jono Biliūno tėviškėje, aukštaitiškoje troboje mus pasitiko tautiniais drabužiais apsirengusi šeimininkė, papasakojusi apie duonos kepimo tradicijas lietuviškose šeimose. Įdomiausia buvo savo rankomis padaryti mažučius duonos kepaliukus, kuriuos šeimininkė iškepė tikroje krosnyje. O jau tos duonelės gardumas… Vėliau aplankėme Arklio muziejų, keramikos muziejų, tautodailininko Jurgio Kazlausko drožinių ekspoziciją. Toliau keliavome į Skapiškių kaimą, kuriame įsikūręs “Labirintų parkas”. Čia tiek pramogų! Didysis labirintas, lenktynių labirintas, veidrodžių labirintas ir labiausiai patikusi padangų nusileidimo trasa. Ekskursija labai patiko, nes daug sužinojome, patyrėme, pasisėmėme puikių emocijų!

Updated: 2021 lapkričio 7 — 18:07