PROJEKTAS „MOKOMĖS PLAUKTI“

Pradinių klasių mokiniai nuo rugsėjo 18-os iki lapkričio 27-os dienos dalyvavo projekte „Mokomės plaukti“. Į šį projektą mus pakvietė Vaikų neformaliojo ugdymo centras Trakuose. Plaukimo pamokas vedė du Vandens parko „Trasalis“ treneriai.
Paskutinio užsiėmimo metu patys ištvermingiausi pasiryžo laikyti plaukimo įskaitą, kuri pasirodė esanti ne iš lengvųjų. Tačiau reikia pasidžiaugti tuo, kad vaikai pasirodė šauniai, o Emil Zacharevič, Patricija Minalka, Emilija Butkevič ir Damjana Vuicik buvo įvertinti „labai gerai“. Po įskaitos vaikai turėjo galimybę (kaip ir kiekvieną kartą) pasidžiaugti Vandens parko „Trasalis“ atrakcionais.
Mūsų gimnazija jau dveji metai dalyvauja šiame projekte. Tikėsimės, kad ir ateityje bendradarbiausime su Vaikų neformaliojo ugdymo centru Trakuose ir būsime pakviesti toliau dalyvauti projekte.

Updated: 2018 gruodžio 7 — 23:51