PROJEKT „UCZYMY SIĘ PŁYWAĆ”

Od 18 września do 27 listopada uczniowie klas początkowych brali udział w projekcie „Uczymy się pływać”. Zaproszenie do projektu otrzymaliśmy od Centrum Nieformalnego Kształcenia Dzieci w Trokach. Zajęcia pływania pod opieką dwóch trenerów odbywały się w Parku Wodnym „Trasalis”.
Podczas ostatniego zajęcia najwytrwalsi przystąpili do złożenia zaliczenia, co okazało się nie takie proste, wymagało bowiem wykazania się wieloma umiejętnościami. Bardzo cieszy fakt, że uczniowie świetnie sobie poradzili, odważnie poruszali się w wodzie, a Emil Zacharewicz, Patrycja Minałka, Emilia Butkiewicz i Damjana Wójcik wszystkie zadania trenera wykonali na „bardzo dobrze”. Potem, jak zawsze, była możliwość skorzystania z różnych atrakcji oferowanych w „Trasalisie”.
Nasze gimnazjum już dwa lata uczestniczyło w projekcie nauki pływania. Mamy nadzieję, że współpraca z Centrum Nieformalnego Kształcenia Dzieci w Trokach będzie trwała w przyszłości i nasi uczniowie będą mogli skorzystać z ofert tego centrum.

Updated: 2018 December 5 — 11:34