KELIONĖ Į LAPLANDIJĄ

„Girgžda vežimas, šliaužia rogės, tupu tup“ – dainavo lapiukas, vilkas, meška, pelytė, fėjos, burtininkė, būrelis snaigių ir kiti. Tai Senis Šaltis su elfu gruodžio 28 d. aplankė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus, o vėliau ir pradinukus. Jis kvietė visus aplankyti stebuklingą Laplandijos šalį. Tačiau norint ten patekti, reikėjo važiuoti traukiniu, skristi lėktuvu, nugalėti piratus. Viso to vaikus mokė elfas. O vaikai parodė, kaip moka šokti, dainuoti, deklamuoti. Dosnusis Senis Šaltis visiems įteikė dovanėles. Bet tai dar ne viskas – kiekvienas išėjo nešinas maišiuku saldainių. Tai Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus rajono skyriaus dovana. Už kelionę į Laplandiją vaikai dėkoja rėmėjui, Zujūnų seniūnijos seniūnui Miroslavui Gajevskiui. Lauksime Senio Šalčio kitais metais!

Updated: 2017 sausio 10 — 21:24