ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

18 listopada dyrektor Marek Pszczołowski pasował na uczniów Szkoły Średniej w Zujunach trzech pierwszoklasistów. Na święto przybyło sporo gości: dyrekcja, pracownicy szkoły, starsi i młodsi koledzy ze swoimi wychowawcami oraz starosta gminy Zujuny Mirosław Gajewski. Najpierw uczniowie zadeklamowali wiersz W. Bełzy. Potem przy pomocy kolegów z klasy drugiej zademonstrowali, czego już się nauczyli mając panią przy boku. Uśmiechy na ich buziach świadczyły, że czytać, pisać, rachować, śpiewać uczą się chętnie. Podczas ślubowania uczniowie obiecali być dobrymi uczniami i dbać o dobre imię klasy i szkoły. Zebrani bardzo ciepło przyjęli pierwszoklasistów, bowiem każdy miał dla nich jakiś prezencik. Pomyślności w zdobywaniu wiedzy!

Updated: 2016 November 23 — 14:35