KTO TO JEST PRZEDSIĘBIORCA?

Lekcję o takim temacie uczniowie klasy drugiej mieli w spółce „Kamion“, która znajduje się we wsi Zujuny. Jej właściciel, Czesław Andrzejewski, przywitał uczniów  herbatą i pysznymi ciasteczkami – produkcją tej spółki. W miłej atmosferze rozmowa toczyła się o tym, czym się zajmuje przedsiębiorca. Uczniowie dowiedzieli się, między innymi, że do biznesu potrzebna jest mądra główka, pracowite rączki, a jeżeli będzie chęć, no i … kapitał, na pewno wszystko się uda. Potem uczniowie przedstawili w postaci rysunków i opowiedzieli, jakie bułeczki chcieliby jeść. Następnie wszyscy udali się do piekarni. Tam uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się, jak ciasteczka powstają i wędrują do pieca. Wszyscy potem przyznali, że lekcja była ciekawa i… smaczna.

Updated: 2016 December 4 — 23:25