RUGSĖJO 1-OJI

Rugsėjo 1-ąją – mokslo ir žinių dieną, mūsų mokyklos mokiniai iškilmingai pradėjo naujus mokslo metus. Šventės vedantieji, 10 klasės mokiniai Izabela Zacharevič ir Lešek Romanovskis, su mokslo metų pradžia pasveikino mokyklos bendruomenę ir svečius: Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sekretorę Elžbietą Jablonską, Pilaitės Šv.Juozapo bažnyčios vikarą Andžejų Jasinską, seniūnijos atstovę Rimą Dubickają. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius Marek Pščolovski. Teatralizuotu “rudenėlio” laišku visus šventės dalyvius sveikino ir 4 klasės mokinė Agnieška Juchno.Dvyliktokė Gabrielė Jankauskaitė skambia daina pakvietė į nuostabų žinių pasaulį, kupiną džiaugsmo ir vilties. Sveikiname su Naujų mokslo metų pradžia!

Updated: 2016 rugsėjo 16 — 8:10