ŠEIMOS ŠVENTĖ

Šeima – didžiausias turtas. Šiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – savotiškas atramos taškas. Tas, kuris turi šeimą – laimingą ir mylinčią – jau yra pats laimingiausias žmogus. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai gėlės, kurios džiugina širdį. Šeima – tai šiluma, kirbanti mūsų kiekvieno širdyje.

Gegužės 22 dieną visų šeimų širdis pradžiugino Zujūnų vidurinėje mokykloje surengta Šeimos šventė. Prie šios šventės organizavimo prisijungė Zujūnų k. seniūnija ir Zujūnų k. bendruomenės centras.

Šventėje dalyvavo garbingų svečių: kunigas Andžejus Jasinski, Vilniaus r. policijos atstovė Violeta Žukovska-Kaminskienė bei bendruomenės centro vadovė p. Rima Dubickaja.

Šeimos šventė mūsų mokykloje – jau tradicija, kuri, kaip šiltas ir didelis  šeimos jaukus židinys, niekada neišblės.

Updated: 2016 birželio 6 — 11:24