M.K.Čiurlionio „Angelų takais“

Gegužės 27 dieną mūsų gimnazijos II G klasės mokiniai dalyvavo Kultūros paso renginyje M.K.Čiurlionio „Angelų takais“ VR patirtis su edukacija. Inovatyvių technologijų pagalba, naudojant virtualios realybės akinius, mokiniai keliavo po M.K.Čiurlionio muzikos ir paveikslų pasaulį. Toks inovatyvus būdas mokiniams savarankiškai pabūti menininko paveikslų dalyviais labai patiko. Po filmo „Kahoot“ programos pagalba mokiniai susipažino su M.K.Čiurlionio  kūrybiniu keliu, įsisavino girdėtą medžiagą. M.K. Čiurlionio „Angelų takais“ VR patirtį sukūrė ir į virtualią realybę siužetą perkėlė lietuvių kūrėjai K. Buožytė ir V. Žukas, kurie  2020 m. už šią patirtį yra apdovanoti sidabrinės gervės nominacija už geriausią profesinę meistrystę.

Updated: 2022 lapkričio 2 — 19:14