Aš ir mano Čiurlionis

Spalio 13 dieną 7 ir 10 klasės mokiniai, lydimi muzikos mokytojos Ritos Rutulienės ir dailės mokytojos Jelenos Gurskajos lankėsi Druskininkuose.

Edukacinio užsiėmimo metu menininko  M. K. Čiurlionio gimtuose namuose susipažino su jo gyvenimu bei kūryba. Čia, skambant M.K.Čiurlionio muzikai, mokiniai piešė pastele, savo įspūdžius perkeldami ant popieriaus lapų. Vėliau apsilankė Liškiavos bažnyčioje, kurioje vargonavo menininko tėvas, ir liturginio paveldo muziejaus vienuolyno rūsyje. Užsukę į Vytauto Kazimiero Jonyno galeriją Druskininkuose, mokiniai domėjosi talentingo grafiko, tapytojo, skulptoriaus, vitražisto Vytauto Kazimiero Jonyno piešiniais, medžio raižiniais, knygų iliustracijomis, tapyba ir skulptūra.

Updated: 2022 spalio 18 — 23:06