IR VĖL NAUJI MOKSLO METAI – RUGSĖJO 1-OJI

Šių mokslo metų pirmasis skambutis nuskambėjo ką tik pirmokais tapusiems naujiems mokiniams, kurie į gimnaziją  atvyko papuoštu mokykliniu autobusu.

Atnaujintame gimnazijos kieme susirinko mokiniai, mokytojai, tėvai bei kiti darbuotojai. Taip pat buvo sulaukta ir svečių: šv. Juozapo parapijos vikaro Jaroslavo Spiridovič ir projekto „Kokybės krepšelis“ koordinatorės Vidos Kamenskienės. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Marek Pščolovski, linkėdamas gerų, kūrybingų, sėkmingų mokslo metų. Prie jo su linkėjimais prisidėjo atvykę svečiai. IIG klasės mokiniai, pradėję naujus mokslo metus, linkėjo savo draugams ir draugėms sėkmės užkariaujant dar didesnes žinių pasiekimų aukštumas. Pirmokams buvo įteiktos kuprinės su visais mokymosi reikmenimis, kurias dovanojo „Polska Macierz Szkolna na Litwie“. Pasibaigus naujų mokslo metų atidarymui, mokiniai su klasių vadovais nuskubėjo į pirmą klasės valandėlę, o IIG klasės mokiniai, kiti gimnazijos bendruomenės  atstovai susirinko prie naujai pastatyto Kryžiaus, kurį pašventino vikaras Jaroslav.

Linkime  visiems kuo didžiausio susikaupimo, geranoriškumo bei ištvermės!

Updated: 2021 spalio 20 — 22:16