ŽIOGELIS

Birželio 5 – 13 dienomis mūsų gimnazijoje vyko dieninė vaikų vasaros stovykla „Žiogelis“. Stovyklą lankė patys mažiausi mūsų gimnazijos moksleiviai: priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai.
Nuobodžiauti nebuvo kada, nes stovyklos metu buvo vykdomos įvairios veiklos. Visos stovyklos metu vyko įvairūs konkursai, rungtynės ir, be abejo, įdomios ekskursijos.
Dalgėdų sodyboje mūsų mažieji stovyklautojai ilsėjosi prie Vilkokšnio ežero, kur susipažino su duonos ruošimo bei kepimo subtilybėmis, išsikepė sau duonelės. Dubingiuose, prie Asvėjos ežero, esančiame mini zoologijos sode stebėjo įvairius egzotinius gyvūnus ir stručius, be to, Dubingių žirgyne žavėjosi gražiais arkliais.
Stovyklos uždarymo metu vyko dalyvių apdovanojimo ceremonija. Visi stovyklos dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius. Be apdovanojimų neliko dalyvavusieji ir laimėjusieji stovyklos smiginio turnyre. Vėliau vaikai linksmai leido laiką: žaidė, linksminosi, kepė ant grotelių dešreles ir šnekučiavosi. Visiems buvo be galo linksma.

Updated: 2017 birželio 18 — 19:23