RESPUBLIKINIS MENINIO SKAITYMO KONKURSAS, SKIRTAS J. VAIČIŪNAITĖS 80-OSIOMS GIMIMO METINĖMS PAMINĖTI

meninioskaitimokonkursas20170309Kovo 9 dieną 12 klasės mokinė Ana Vasiljeva kartu su lietuvių k. mokytoja Tatjana Šilobritienė dalyvavo respublikiniame meninio skaitymo konkurse, skirtame J. Vaičiūnaitės 80-osioms gimimo metinėms paminėti. Vienas iš konkurso tikslų – aktualizuoti J. Vaičiūnaitės kūrybą, ugdyti raiškaus deklamavimo įgūdžius. Meninio skaitymo konkurse dalyvavo iš įvairių miestų ir įvairių  Lietuvos kampelių mokiniai. 12okei Anai Vasiljevai tai buvo puiki galimybė pabendrauti su mokiniais bei komisija, kuri vertino, bei išgirsti komentarus, pastebėjimus apie savo deklamavimą. Ana Vasiljeva su mokytoja atvežė padėkos raštus ir dovanėles. Tai buvo puiki proga pasirodyti tarp mokinių, kuriems lietuvių kalba yra gimtoji.

Updated: 2017 kovo 22 — 13:12