“PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA”

Dzień 29 listopada pozostanie na długo w pamięci sześciolatek z grupy przedszkolnej “Pszczółka”. Tego właśnie dnia odbyło się „Pasowanie na zerówkowicza“. W uroczystości wzięły udział także panie przedszkolanki z sąsiednich szkół. Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności po litewsku, angielsku, polsku – dając tym samym dowód, jak dużo potrafią. Następnie maluchy obiecały, że będą zgodnie bawić się, słuchać panie, przychodzić każdego dnia do szkoły z uśmiechem i na ogół być dzielnymi zerówkowiczami. Po przysiędze dyrektor placówki Marek Pszczołowski dokonał pasowania każdego dziecka na zerówkowicza. Uroczystość została upamiętniona wspólnym zdjęciem.

Updated: 2017 January 3 — 11:09