GOŚCIE Z POLSKI

18 października w murach naszej szkoły gościliśmy delegację z Polski z XV liceum w Łodzi na czele z nauczycielką Małgorzatą Pawłowską oraz młodzieżą z liceum w wieku 16-17 lat. Goście zwiedzili szkołę, a następnie przyszykowana została impreza integracyjna, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły i uczniowie z Łodzi. Gości przywitał dyrektor szkoły Marek Pszczołowski i wicedyrektor Aurelia Bortkiewicz, natomiast nauczyciel chemii Jerzy Borowik przyszykował grę-zabawę – „Bitwę intelektów”. Niezmiernie cieszy nas fakt tego, że szkoła podtrzymuje ścisłe kontakty ze szkołami z Macierzy, a uczniowie Szkoły Średniej w Zujunach mają możliwość obcowania z rówieśnikami z Polski, nawiązywania nowych znajomości i kontaktów.

Updated: 2016 October 27 — 12:42