„KAŻDEMU UCZNIOWI RADOŚĆ SIĘ UDZIELA, GDY ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ NAUCZYCIELA“

Jak co roku w pierwszym tygodniu października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela. Imprezę swą obecnością zaszczycili: posłanka na sejm Republiki Litewskiej pani Rita Tamašunienė oraz starszy specjalista wydziału oświaty samorządu rejonu wileńskiego, kurator szkoły pan Jarosław Subocz.

Maturzyści zaprosili pedagogów do krainy cudów, gdzie na nich czekało wiele miłych niespodzianek. Między innymi musieli przypomnieć postacie ze znanych bajek z dzieciństwa i zatańczyć tak, jakby to uczynili ci bohaterowie. Nie zabrakło także wiele ciepłych i pięknych słów. Uczniowie dziękowali za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę.

Updated: 2016 November 16 — 21:53