“Lenkiškos Kalėdos” („Polska Wigilia”)

Gruodžio 23 dieną mūsų mokykloje įvyko tradicinė „Prakartėlės“ šventė, kurią rengė muzikos mokytoja Rita Rutulienė ir tikybos mokytoja Kristina Sakson.

Gimnazijos mokiniai pasakojo kaip švenčiamos Kalėdos Lenkijoje nuo seniausių laikų, kokios kalėdinės tradicijos ir papročiai lenkiškose šeimose. Pradinių klasių vokalinio ansamblio “Boružėlės“ ir merginų ansamblio „Do re mi“ dainuojamos kalėdinės dainos padėjo labiau įsijausti į kalėdinį pasakojimą, o mergaičių – angeliukų šokis sužavėjo visus žiūrovus.

Šventėje dalyvavo Pilaitės šv. Juozapo bažnyčios klebonas Ričardas Doveika ir vikaras Aleksandr Romanovski. Po bendros maldos gimnazijos bendruomenės nariai ir svečiai tradiciškai dalijosi kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems šilumos, ramybės ir sveikatos.

Updated: 2023 sausio 3 — 21:52