POEZIJOS ŠVENTĖ

Vasario 28 dieną gimnazijoje buvo organizuotas jau tradiciniu tapęs meninio skaitymo konkursas „Poezijos šventė“. Jame dalyvavo 28 pradinių klasių mokiniai ir „nulinukai“, pasiskirstę į tris amžiaus kategorijas: „nulinukai“, 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai. Tądien gimnazijoje tvyrojo tikra poezijos šventė, nes ir eilėraščių įvairovė buvo didžiulė, ir mokiniai nuostabiai deklamavo. Keturių asmenų komisijai teko nelengva užduotis išrinkti laimėtojus. O jais tapo „nulinukė“ Patricija Maksimovič, antrokė Emilija Pščolovska ir ketvirtokė Viktorija Neverovičiūtė. Kovo 6 dieną šios mergaitės dalyvavo zoniniame meninio skaitymo konkurse. Mažiausioji Patricija Maksimovič ir ten sugebėjo sužavėti vertinimo komisiją ir laimėti pirmą vietą. Linkime jai sėkmės ir rajoniniame konkurso etape!

Updated: 2019 kovo 15 — 23:14