RENGINYS „MYLIU KRAŠTĄ, KURIAME GYVENU“

Vasario 13 dieną RDKC Zujūnų skyriuje įvyko literatūrinė- edukacinė pamoka „Myliu kraštą, kuriame gyvenu“, kurią organizavo Zujūnų gimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytoja Tatjana Šilobritienė, vyr. bibliotekininkė Jadvyga Rybakova ir administratorė Rima Dubickaja. Prie literatūrinės pamokos prisijungė Zujūnų gimnazijos 6-8 kl. mokiniai, kurie pristatė įvarius Lietuvos miestus, lietuvių autorių biografijas ir kūrybos bruožus. Buvo kalbėta ir parodyta daug miestų istorijų: Radviliškis, Pasvalys, Kaunas, Anykščiai ir, aišku, mūsų Lietuvos sostinė – Vilnius. 6 klasės mokiniai renginio pradžioje skaitė savo parašytus rašinėlius apie gimtąjį kraštą. Buvo organizuota mokinių piešinių paroda „Lietuva pasakose ir legendose“, kurią po renginio mokiniai pasiliko apžiūrėti. Šios pamokos tikslas – garsinti savo kraštą, ugdyti vaikų pilietiškumą, istorinį pažinimą, skatinti suvokti Vasario 16- osios svarbą prasmę Lietuvai ir sau.

Updated: 2019 vasario 21 — 21:24