Month – balandžio 2017

SVEIKINIMAI EVELINAI

EVELINA MAKSIMOVIČ pateko į 10 geriausiųjų dalyvių VI rajoninėje Lenkų kalbos mini olimpiadoje tarp aštuntokų. 2017 metų gegužės 11 dieną EVELINA MAKSIMOVIČ atstovaus mūsų gimnaziją ir Vilniaus rajoną respublikinėje lenkų kalbos mini olimpiadoje Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje. MES SU TAVIMI, EVELINA!

ZONINIS KONKURSAS „ŠVIESOFORAS“

Balandžio 11 dieną gimnazijoje vyko zoninis 1-4 klasių mokinių konkursas “Šviesoforas”. Pas mus atvyko Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinės mokyklos, Maišiagalos J. Obrembskio ir Avižienių gimnazijų pradinių klasių komandos. Labai džiugu, kad mūsų pradinukai buvo šauniausi, tapo nugalėtojais ir iškovojo teisę balandžio 24 dieną atstovauti mūsų gimnazijai rajoniniame etape. SĖKMĖS MŪSŲ KOMANDAI!