Month – vasario 2016

VASARIO 16-OJI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA

LR prezidentė Dalia Grybauskaitė šįmet visus kvietė netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybę. Tad ir mes neatsilikome. Mokiniai visą savaitę karpė trispalves širdeles. Salėje buvo pakabintas Lietuvos žemėlapio kontūras. Vasario 12 dieną, per antrą pamoką visi susirinkome mokyklos salėje. Skambant muzikai apie Lietuvą, laisvę, mokiniai ant žemėlapio sulipino trispalvę su užrašu: „AŠ MYLIU LIETUVĄ“.

UŽGAVĖNĖS 2016

Saulė rieda dangumi Blynus tepa medumi. Pamojuojam žiemai šaltai Ir nusivelkame paltus… Nors laukai jau žali, bet žiemą juk reikėjo išvyti. Aštuntokai kartu su auklėtoja persirengė užgavėnių kaukėmis, vaikščiojo po klases, visus vaišino blynais, spurgomis ir linksmino. Po to buvo sudeginta Morė. Žiemą išvijome smagiais žaidimais.

MOČIUTĖS IR SENELIO DIENA

Mūsų mokykloje būna daug įvairių tradicinių švenčių. Viena iš jų Močiutės ir Senelio diena. sausio 3o d. Zujūnų bendruomenės namuose susirinko ypatingai daug svečių, nes priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai pakvietė savo brangiausius žmones — senelius. visus senjorus nuoširdžiai pasveikino mokyklos direktorius. Mažieji „artistai“ pasirodė puikiai: savo seneliams dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, vaidino. Už tai […]

9-12 KLASIŲ MOKINIAI KVIEČIAMI DALYVAUTI VU MIF MATEMATIKOS OLIMPIADOJE

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas (VU MIF) kviečia 9-12 klasių mokinius dalyvauti VU MIF matematikos olimpiadoje (anksčiau buvusi tradicinė LEU jaunųjų matematikų olimpiada), kuri vyks 2016 metų kovo 5 dieną, šeštadienį 11 valandą Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete Naugarduko g. 24 (savaitgaliais įėjimas iš Šaltinių g. 4).