1 WRZEŚNIA W GIMNAZJUM W ZUJUNACH

Aby była szkoła, gdzie się uczyć chce aby tak uczyła, że się dużo wie, by serdecznie w progach swych witała nas nie szczędząc miłych słów witała was.

Takimi oto słowy przywitali zebranych na uroczystość Dnia Wiedzy organizatorzy Święta- dziesiątoklasiści wraz z wychowawczynią. Nowy rok szkolny Gimnazjum w Zujunach zaczęło z radością i satysfakcją. Spełnione są wszystkie warunki do nauki, dobiegł końca drugi etap remontu budynku szkolnego. Na uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego w Gimnazjum przybyli: starszy specjalista wydziału oświaty Nijola Ragucka; ksiądz wikariusz z parafii św. Józefa Andrzej Jasiński; były wieloletni dyrektor szkoły Otton Zdanowicz. Goście złożyli życzenia pomyślnego startu w nowym roku szkolnym.

Updated: 2017 September 10 — 14:58