„RODZINA JEST W ŻYCIU OPARCIEM, CZYMŚ CO CHRONI, CO DAJE SIŁĘ“

21 maja br. już po raz czwarty w naszym gimnazjum odbyło się Święto Rodziny.
Mimo, że impreza odbywa się co roku, ale za każdym razem staramy się, aby miała ona inne barwy, inny odcień artystyczny. Tegoroczny program przedstawiał metaforyczny filmik o szkole, w którym zostały ukazane trzy etapy edukacji w naszej placówce: od najmłodszych przedszkolaków do młodzieży gimnazjalnej. Małe Smerfy, Król Maciuś I i jego przyjaciele oraz współczesna młodzież-  to bohaterowie występu artystycznego, którzy w różny sposób mówili „o tym, jak zbudować królestwo szczęścia dla dzieci“.
Po przedstawieniu na wszystkich czekały liczne atrakcje w postaci wozu strażackiego, spotkania z kynologami, zawody sportowe, batuty oraz ognisko z kiełbaskami, a także wiele uśmiechu i dobrej zabawy.
Wyrazy podziękowania za współpracę w organizacji swięta wyrażamy starostwu w Zujunach oraz Działu w Zujunach Wielofunkcyjnemu Ośrodkowi Kultury w  Rudominie.
Patrz także:

Updated: 2017 July 17 — 23:41