SEMAFOR 2017

12 kwietnia w naszym gimnazjum odbył się strefowy konkurs wiedzy o ruchu drogowym dla uczniów klas początkowych “SEMAFOR”. W rywalizacji wzięły udział drużyny z Gimnazjum im. ks. J. Obrembskiego w Mejszagole, Gimnazjum w Awiżeniach, Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwie i Gimnazjum w Zujunach.  Wiedzę uczestników sprawdzała i oceniała  ekipa funkcjonariuszy z rejonowego komisariatu policji z Wioletą Żukowską-Kaminskienė na czele. Końcowe liczenie punktów ze wszystkich konkurencji wyłoniło zwycięzcę – drużynę gospodarzy, w składzie: Patrycja Błażewicz, Emilia Butkiewicz, Milena Dziatłowska i Agnieszka Juchno. Dziewczęta będą reprezentowały naszą strefę na rejonowych finałach w Gimnazjum “Rytas” w Rudominie. Życzymy powodzenia!

Updated: 2017 April 23 — 19:58