MAGIA MIŁOŚCI (WALENTYNKI 2017)

14 lutego w gimnazjum od samego rana kwitła fantastyczna atmosfera z okazji Dnia Św. Walentego. Całe święto organizowała klasa 10. Nauczycieli i uczniów spotykano u drzwi wejściowych i wręczano walentynkowe serduszka. Później odbyło się przedstawienie-konkurs „Magia miłości”. Do konkursu stanęli uczniowie starszych klas, którzy podczas wykonania ciekawych i wesołych zadań wykazali się zręcznością i pomysłowością. Najlepszą parą zostali Marzena Markowska (11 klasa) i Edwin Wołodko (11 klasa), którzy i otrzymali słodkie nagrody. Podczas święta brzmiały piosenki, wiersze, pięknie tańczyły dziewczyny. „Miłość wszystkiego końcem, celem, nie ma nic wyższego nad miłości na świecie” – twierdzili prowadzący.
WIĘC KOCHAJMY I BĄDŹMY KOCHANI!

Updated: 2017 February 27 — 21:09