ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Jednym z najpiękniejszych świąt, które już od dawna zagościło w kalendarzu szkolnych imprez, niewątpliwie jest Dzień Babci i Dziadka. W tym dniu są oni obdarowywani przez swych wnucząt szczególnymi dowodami miłości.
Uczniowie klas 1 – 5 oraz maluchy z grupy przygotowawczej i zerówki zaprosili swych dziadków na uroczysty koncert, by przedstawić swe umiejętności na scenie. A było co oglądać i oklaskiwać! Wesołe skecze przeplatywały się z deklamacjami, piosenkami, tańcami. Największych owacji doczekały się wesołe Smerfy, jakby żywcem wyjęte z popularnej kreskówki, w które wcielili się najmłodsi artyści. Dziadkowie też mieli okazję do wykazania swych umiejętności podczas pomysłowych konkursów z nagrodami. W imieniu społeczności szkolnej życzenia dziadkom złożył dyrektor Marek Pszczołowski.

Updated: 2017 January 25 — 15:33