SEMAFOR

1 kwietnia w naszej szkole odbył się strefowy konkurs wiedzy o zasadach ruchu drogowego dla uczniów klas początkowych. Do rywalizacji stawiło się pięć czteroosobowych drużyn. Uczniowie powinni byli wykazać się wiedzą, jak i nawykami praktycznymi, jako codzienni użytkownicy dróg. Ich odpowiedzi oceniało jury, w którego skład weszli funkcjonariusze rejonowej drogówki z Wioletą Żukowską – Kaminskienė na czele. Po obliczeniu uzyskanych punktów okazało się, że przysłowiowym rzutem na taśmę zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwie, wyprzedzając gospodarzy zaledwie jednym punktem. Na miejscu trzecim uplasowała się ekipa z Ciechanowiszek. Życzymy zwycięzcom podobnego sukcesu i podczas konkursu rejonowego.

Updated: 2016 June 6 — 11:41