MISTRZOSTWA SZKOŁY

15 lutego odbyły się otwarte mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym. Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach: dziewcząt, chłopców – amatorów oraz chłopców, uprawiających tę dziedzinę sportu bardziej wyczynowo. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Ewelina Maksimowicz (kl. 7), II – Agnė Neverovičiūtė (kl. 5), III – Ewelina Wołodko (kl. 5). W grupie amatorów na pierwszym miejscu uplasował się Ernest Wołodko (kl. 7) przed Konradem Jurkoitem (kl. 7) i Edgarem Dowgierdem (kl. 7). Po najbardziej zaciętych bataliach w grupie wyczynowej I miejsce wywalczył Ernest Stankiewicz (kl. 8), II – Dominik Pszczołowski (kl. 4) i III – Eryk Stankiewicz (kl. 5). Medale zwycięzcom wręczyli – goszcząca akurat w szkole pani kurator Bożena Szarandina oraz dyrektor szkoły Marek Pszczołowski.

Updated: 2016 February 21 — 0:22