DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak mówi stare przysłowie ”dobro samo się chwali”. Ale na dobre po prostu trzeba zapracować. W naszej szkole mamy dużo pięknych świąt. Ale przede wszystkim corocznie w sposób szczególny obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Takie spotkanie w roku bieżącym odbyło się w dniu 30 stycznia w Sali Domu Wspólnoty Zujuńskiej. Uczniowie klas początkowych łącznie z przedszkolakami zaprezentowali barwny, bajkowy program artystyczny, precyzyjnie związany z tym wyjątkowym Świętem. były piosenki, recytacje, scenki teatralne. Wszyscy „aktorzy” wykazali się ogromnym talentem i nagradzani byli gromkimi brawami. po występie wszystkie Babcie i dziadkowie otrzymali piękne laurki, które będą przypominać tę wyjątkową uroczystość. Następnie Babcie i Dziadkowie byli zaproszeni do „kawiarenki”. Przy aromatycznej kawie i słodkim poczęstunku, seniorzy mogli podzielić się wrażeniami z występów i radością posiadania tak utalentowanych wnuków. wspaniała atmosfera sprzyjała umacnianiu więzi rodzinnych, była to również okazja do wyjątkowego spotkania i snucia wspomnień.

Updated: 2016 February 15 — 13:19