SUKCES DRUŻYNY CHŁOPCÓW W TENISIE STOŁOWYM

28 stycznia w Szkole Średniej w Zujunach odbyły się finałowe zawody w tenisie stołowym. Do zmagań stanęło po 6 drużyn chłopców(gimnazjum im. K.Parczewskiego z Niemenczyna, gimazjum z Mickun, gimnazjum im. M.Lukšienės z Mariampola, „Ryto” gimnazjum z Rudominy, „Gedimino” gimnazjum z Niemenczyna i Szkoła Średnia w Zujunach) i dziewczyn (gimnazjum z Mickun, gimnazjum im. J.Słowackiego w Bezdanach, gimnazjum im. M.Lukšienės z Mariampolu, „Gedimino“ gimnazjum z Niemenczyna, gimnazjum im. Ur.Leduchowskiej z Czarnego Boru oraz Szkoła Średnia w Zujunach). Były to zwycięzcy 1 i 2 miejsca rozgrywek strefowych. Drużynę Zujun wśród dziewczyn reprezentowały Wioleta Boczarowa, Ewelina Wołodko i Agnė Neverovičiutė. Chłopców reprezentowali Edwin Daugierdas, Ernest Stankevičius i Dominik Pszczołowski. Po zażartej grze, gdzie nie brakowało emocji, dziewczynki naszej szkoły uległy swoim przeciwniczkom i zajęły 6 miejsce. Natomiast drużyna chłopców była faworytem turnieju i zwyciężając wszystkich przeciwników zajęła pierwsze miejsce. Zwycięzcy 1,2 i 3 miejsc zostali nagrodzeni dyplomami oraz medalami, które wręczyli starszy specjalista wydziału oświaty Jarosław Subocz, dyrektor szkoły Marek Pszczołowski i nauczyciel wychowania fizycznego, a zarazem główny organizator zawodów, Mirosław Leszczewski. Cieszymy się z osiągnięcia naszych chłopców i życzymy dalszych sukcesów, gdyż nasza szkoła będzie reprezentowała rejon wileński na strefowych zawodach republikańskich w tenisie stołowym.

Updated: 2016 February 8 — 20:25