„NIE BIJ MNIE! KOCHAJ MNIE”

„Przemoc jest straszna. Przemoc to choroba.
Okrutne czyny, czasem nawet słowa.
Ogarnia wszystkich winnych i bez winy.
Nie szukajmy zemsty, szukajmy przyczyny.”

„Tydzień bez przemocy” to nie tylko warsztaty i gazetki.

W ramach tej imprezy odbyło się mnóstwo konkursów i zabaw, w których uczniowie klas 5-6 z spec.potrzebami edukacyjnymi  brali udział razem z wychowawcą, pomocniczką oraz z psychologiem. Odbył się konkurs literacki, konkurs plastyczny, uczniowie przygotowali wystawę  na wybrany temat, przeprowadzono projekcje filmów, warsztaty  online dla nauczycieli, a w ramach części artystycznej odbyła się wystawa  „Nie bij mnie, kochaj mnie!” przygotowane przez niezastąpionych i wspaniałych uczniów klasy 5 i 6 (spec.kl).

„Tydzień bez przemocy” to czas kiedy wszyscy – rodzice, uczniowie i nauczyciele działają razem dla wspólnego dobra. Wszyscy musimy mieć świadomość, że tylko wspólne działanie przynosić będzie dobre efekty.

Razem można wiele zdziałać.

Updated: 2021 March 8 — 21:49