DZIEŃ RODZINY

O domu można mówić i pisać zawsze ciepło. Wtedy ogarnia każdego wspomnienie, łza, nutka nostalgii, uśmiech. Dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim miłość, ciepło, bezpieczeństwo, dobro, radość. To rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, pola, lasy, ogród, zabawy – coś, do czego wraca się zawsze, nawet z najdalszych zakątków świata! Rodzina to kompas, który nas prowadzi, inspiruje do zdobywania szczytów i pociesza, kiedy się potykamy.
20 maja b. r. w gimnazjum w Zujunach odbyło się duże święto – DZIEŃ RODZINY. Była to świetna okazja do podsumowania osiągnięć całego roku szkolnego. A działo się bardzo wiele i nie sposób pokazać wszystkiego. Licznie zebrani rodzice, dziadkowie, nauczyciele, uczniowie i goście mogli podziwiać wspaniale przyszykowane występy, a mianowicie: inscenizację „Rzepka”, przedstawienie na dzień Konstytucji 3-ego Maja, piosenki „Szara lilijka”, „Jaki dzień wesoły”, ,,Miasto“, ,,Mamo“ ,,Kiedy jesteśmy starzy“ ,,Bo świat to my“.
Po części artystycznej wszyscy udali się na podwórko szkolne, gdzie na zebranych czekały kolejne atrakcje: animatorzy, dmuchańce, słodka wata, prażona kukurydza, kiełbaski.
Za pomoc w organizacji tak wspaniałego święta dziękujemy starostwu gminy zujuńskiej oraz Wielofunkcyjnemu Centrum Wspólnoty Zujuńskiej (oddział Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury w Rudominie).

Updated: 2018 June 10 — 0:32