Month – May 2016

„ŻEGNAJ POCZĄTKÓWKO!”

27 maja w klasie 4 odbyła się impreza „Żegnaj początkówko!” Uczniowie wcielili się w postacie z bajki „Pinokio”: Malwinę, Pierrota, Papę Karlo, Pinokia, Arlekina, Artemona i wesołymi występami żegnali początkówkę, składali wyrazy podziękowania administracji szkoły, wychowawczyni, nauczycielom.

POWODZENIA MATURZYŚCI!!!

W 26 maja 2016 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego klasy maturalnej. Wszystkich zebranych przywitał dyrektor pan Marek Pszczołowski. W swoim przemówieniu pogratulował maturzystom ukończenia szkoły oraz  życzył złożenia egzaminów z jak najlepszymi wynikami. Następnie podziękował Gronu Pedagogicznemu za trud i poświęcenie w przygotowaniu do matury. Dwunastoklasistom zostały wręczone dyplomy uznania […]

ŚWIĘTO RODZINY

22 maja 2016 r. w Szkole Średniej w Zujunach odbyło się Święto Rodziny, które stało się uosobieniem szacunku oraz miłości do rodziców, a także wyrazem pięknej współpracy naszej placówki oświatowej, Starostwa w Zujunach i Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury w Rudominie działu w Zujunach.