PROJEKTAS „LIETUVOS ŠIMTMETIS“

2018-01-11 Zujūnų gimnazijoje startavo projektas skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Į projektą yra įtraukta visa mokyklos bendruomenė – klasių auklėtojai, dvi lituanistės, muzikos, kūno kultūros mokytoja ir kiti. Projekto koordinatorė yra Jelena Gurskaja, kuriai padeda organizuoti ir vykdyti visus darbus Tatjana Šilobritienė. 11 dieną gimnazijos koridoriuje skambėjo dainos, mokiniai deklamavo Lietuvai skirtas eiles, buvo iškabinti mokinių kūrybiniai darbai „Gintariniai karoliai“. Gimnazijos direktorius, projekto koordinatorė ir organizatorės Jelena Gurskaja ir Tatjana Šilobritienė tarė sveikinimo žodžius. Vėliau mokiniai turėjo galimybę peržiūrėti ir grožėtis sukabintu visų vaikų kūrybiniu darbu „Gintariniai karoliai“.

Updated: 2018 sausio 14 — 19:43