PRAKARTĖLĖS ŠVENTĖ 2017

Gruodžio 22 dieną Zujūnų gimnazijoje, kaip ir kasmet prieš šv. Kalėdas, įvyko Prakartėlės šventė, į kurią susirinko visa bendruomenė. Neapsieita be svečių: pas mus svečiavosi šv. Juozapo parapijos vikaras Andžej Jasinski bei buvęs ilgametis Zujūnų vidurinės mokyklos direktorius Otonas Zdanovičius. Šiais metais tai buvo netradicinė Prakartėlė. 6-7 klasių mokiniai trumpo spektaklio metu parodė, kaip visi katalikai ruošiasi didžiajai metų šventei, nors visi be galo užsiėmę ir kartais pamiršta, kokią prasmę ji turi. Pamirštama apie artimuosius, pamirštama, kas tai yra gailestingumas ir meilė artimam, šeimai. Bet šiais laikais žmones dažnai užgožia kasdieninės problemos, kurios kartais būna svarbesnės už dvasines, vis tik ir jų širdyse dar plevena gerumo, nuoširdumo, rūpesčio ir meilės ugnelė.

Gražaus, ramaus Kūčių vakaro bei linksmų šv. Kalėdų!

Updated: 2018 sausio 25 — 12:32