PROJEKTAS, SKIRTAS MARIJOS SKLODOVSKOS-KIURI 150-MEČIUI

Minint žymiosios fizikės, chemikės, dukart Nobelio premijos laureatės jubiliejų, lapkričio mėnesį mūsų gimnazijos 7-IV G klasių mokiniai dalyvavo fizikos projekte „Marija Sklodovska-Kiuri – 150“. Projekto metu vyko daugybė įvairių renginių: mokiniai žiūrėjo filmą apie įžymią mokslininkę, modeliavo logo projektą, organizavo parodą, sprendė kryžiažodžius lenkų, lietuvių, anglų kalbomis, rašė referatus, ruošė reprezentacijas, dalyvavo viktorinose.
Projekte geriausiai pasirodė šie mokiniai:
Edvin Daugerdas IV G – geriausias logo projektas, Edvin Mečkovskij III G – geriausia prezentacija, geriausi kryžiažodžiai: anglų kalba – Ernest Stankevičius II G, lenkų kalba – Evelina Maksimovič I G, lietuvių kalba – Elvinas Garkauskas I G.
7 klasės mokinė Violeta Bočarova, 8 klasės mokinė Gabriela Blaževič, II G klasės mokiniai Edvin Lipnevič ir Rolandas Kiselius parašė geriausius referatus, o aštuntokas Patryk Butkevič bei IV G klasės mokinys Edvin Volodko laimėjo viktorinose.
Šis projektas turėjo didelę reikšmę supažindinant mokinius su įžymios mokslininkės gyvenimu bei jos nuopelnais mokslui.

Updated: 2017 gruodžio 13 — 19:05